Modely

nábor modelov

Pre naše plánované projekty hľadáme modelky s príjemným vzhľadom, dlhými aj krátkymi vlasmi, vlasmi zdravými alebo poškodenými, vlasmi naturálnymi alebo farbenými. Modelky by mali byť k dispozícii pre rôzne naše školenia a to v účesovej tvorbe ,rôzne zmeny farbenia vlasov, regenerácie vlasov, nahrávanie rôznych videotutoriálov alebo pre fotenie modeliek ,ktoré budú obliekané do šiat rôznych módnych značiek.
Príklad:
– ak budete mať poškodené vlasy tak Vaše vlasy budú vhodné na úkon regenerácie vlasov
– ak vlasy budú dlhšie a so zdravým vzhľadom tak budú vhodné pre tvorbu účesu
– ak budete mať predpoklady pózovať ako modelka tak budete priradená do skupiny pre profesionálne fotenie ako je uvedené vyššie
Ak máte svoje fotografie tak ich zašlite s Vašim menom, priezviskom ,tel. číslom a z akého mesta pochádzate prostredníctvo formuláru NIŽŠIE. Modelky ,ktoré budú vybrané a zúčastnia sa našich plánovaných projektov alebo školení tak ako odmenu získavajú buď zmenu účesu, regeneráciu vlasov, alebo zmenu farby vlasov .Ďalej získajú vypracované fotografie , ktoré budú fotené vysokou digitálnou kvalitou a samozrejme ste zaradená medzi našich klientov ,ktorí majú možnosť využívať naše výhody ako VIP klienti v rámci kaderníckych služieb a fotenia . Ak máte menej ako 18 rokov tak od Vás budeme požadovať písomný súhlas rodiča.
Tešíme sa spoluprácu!

MOdelka

1Formulár
2FOTKY

MOdel

1Formulár
2FOTKY