OTÁZKY A ODPOVEDE PRE VÁS

 

 

 

Ako sa zaregistrujem?
  1. Stačí kliknúť na tlačidlo „Kúpiťktoré pridá kurz do vášho nákupného košíka, odtiaľ pokračujte k platbe a zadajte svoje platobné údaje. Môžete bezpečne platiť pomocou služby PayPal alebo debetnej / kreditnej karty. Po potvrdení registrácie vám ihneď pošleme prístup k vášmu kurzu, aby ste si mohli začať.
Ako vás môžem kontaktovať?

Odpoveď: Kontaktujte nás e- mailom na adrese [email protected] alebo nás kontaktujte na facebookovej skupine Škola pre kaderníkov

Kedy môžem získať prístup k svojim vzdelávacím balíkom?

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Ako funguje online vzdelávanie?
    1. Online vzdelávanie zahŕňa kombináciu inštruktážnych videí, materiálov na čítanie
      Naše online kurzy sme vyvinuli tak, aby boli najjednoduchšie, priehľadné a cenovo prístupné každému Dvakrát v mesiaci organizujem jednu diskusnú živú reláciu na Facebook .Tu preberáme otázky a odpovede, ktoré sa zaznamenajú 48 hodín, aby ste sa k nim mohli neskôr vrátiť. Tiež vám odporúčame, aby ste sa spojili so spolužiakmi prostredníctvom našej facebookovej skupiny Škola pre kaderníkov, ktorá slúži iba pre členov, aby ste nikdy nemali pocit, že študujete izolovane.
Odpovedáte na moje otázky v skupine na Facebooku?

Odpoveď: Áno, náš tím skutočne odpovedá na vaše otázky v súkromnej skupine Škola pre kaderníkov. Každý jeden člen je pre nás dôležitý. Takže ak máte záujem o osobnú radu priamo z HAIR academy  tak teraz je ten správny čas vstúpiť do našej súkromnej skupiny Škola pre kaderníkov

Musím mať na absolvovanie kurzu cvičnú hlavu alebo nástroje a materiál?

Odpoveď: Áno, pri praktickom kurze, budete potrebovať všetky nástrojemateriál na tvorbu účesu a cvičnú hlavu alebo niekoho, kto vám bude k dispozícii ako model. Ak ešte nemáte tieto veci, tak nás kontaktujte a my zabezpečíme všetko potrebné pre váš online kurz.