F.A.Q

Stačí kliknúť na tlačidlo „Kúpiť, ktoré pridá kurz do vášho nákupného košíka, odtiaľ pokračujte k platbe a zadajte svoje platobné údaje. Môžete bezpečne platiť pomocou služby PayPal alebo debetnej / kreditnej karty. Po potvrdení registrácie vám ihneď pošleme prístup k vášmu kurzu, aby ste si mohli začať.

Odpoveď: Kontaktujte nás e- mailom na adrese [email protected] alebo nás kontaktujte na facebookovej skupine Škola pre kaderníkov

Online vzdelávanie zahŕňa kombináciu inštruktážnych videí, materiálov na čítanie
Naše online kurzy sme vyvinuli tak, aby boli najjednoduchšie, priehľadné a cenovo prístupné každému Dvakrát v mesiaci organizujem jednu diskusnú živú reláciu na Facebook .Tu preberáme otázky a odpovede, ktoré sa zaznamenajú 48 hodín, aby ste sa k nim mohli neskôr vrátiť. Tiež vám odporúčame, aby ste sa spojili so spolužiakmi prostredníctvom našej facebookovej skupiny Škola pre kaderníkov, ktorá slúži iba pre členov, aby ste nikdy nemali pocit, že študujete izolovane.

Odpoveď: Áno, náš tím skutočne odpovedá na vaše otázky v súkromnej skupine Škola pre kaderníkov. Každý jeden člen je pre nás dôležitý. Takže ak máte záujem o osobnú radu priamo z HAIR academy  tak teraz je ten správny čas vstúpiť do našej súkromnej skupiny Škola pre kaderníkov

Odpoveď: Áno, pri praktickom kurze, budete potrebovať všetky nástroje, materiál na tvorbu účesu a cvičnú hlavu alebo niekoho, kto vám bude k dispozícii ako model. Ak ešte nemáte tieto veci, tak nás kontaktujte a my zabezpečíme všetko potrebné pre váš online kurz.